#3872  od užívateľa skocko999
 10 Máj 2018, 10:33
Pokiaľ si myslíte, že vaše podpazušné chlpy rastú každým dňom rýchlejšie a rýchlejšie, a taktiež zažívate problémy počas toho ako sa ich snažíte odstrániť, tak potom je tento článok pre vás!


Pripravili sme vám niekoľko domácich metód na to, ako si ich odstrániť, a to bez toho aby ste si míňali peniaze na salóny alebo museli ísť na bolestivé voskovanie. Nielenže vám tieto spísané postupy pomôžu odstrániť podpazušné chlpy rýchlo, no taktiež zanechajú vašu pokožku jemnou.


Táto metóda založená na cukre je veľmi jednoduchá a efektívna

Zmiešajte 2 lyžice citrónovej šťavy s lyžicou cukru a pripravte pastu. Túto zmes aplikujte na vaše podpazušie a nechajte pôsobiť počas niekoľkých minút. Odstráňte ju následne s čistou handrou. Opakujte to dvakrát do týždňa. Vždy ako to budete opakovať, všimnete si ako sa chlpy strácajú!

Obrázok

Vajce a kukuričná múka


Zmiešajte 1 vajce s ½ lyžice kukuričnej múky a spravte pastu.
Túto zmes aplikujte na vaše podpazušie a ponechajte na tak dlho aby sa pasta vysušila. Následne ju spláchnite z koše s trocha vlažnej vody.


Mlieko a kurkuma


Zmiešajte lyžicu prášku kurkumy s dvoma lyžicami mlieka a spravte z týchto ingrediencií pastu. Následne túto zmes aplikujte na vaše podpazušie a nechajte pôsobiť počas niekoľkých minút. Opláchnite vlažnou vodou.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : i.ytimg.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.