#3875  od užívateľa skocko999
 15 Máj 2018, 11:07
Očista tela od toxínov je dôležitý proces pre každého človeka ktorý sa chce cítiť skvele, zdravo a čerstvo a chce mať stabilnú náladu a šťastný život. Takýto proces očisty sa zameriava na orgány ktoré môžu byť postihnuté toxínmi a sú to práve tie ktoré sa snažia vyčistiť telo od toxínov.


To znamená, ak nepomôžeme nášmu pomocníkovi, nikto iný nám nepomôže a pôjde to s nami len dole vodou.
Detox ktorý vám dnes ukážeme bude trvať len tri dni.


Mali by ste prestať jesť a piť mliečne produkty dva dni pred začiatkom tohto procesu, nakoľko sa telo potrebuje zbaviť tých jedov ktoré sa nahromadili v tele. Pite šálku bylinkového čaju deň predtým než sa vydáte na tento detoxikačný režim. Tento čaj odstráni všetky jedy z vášho hrubého čreva, pamätajte že nesmiete si zaťažiť pľúca počas očisty nejakým náročným fyzickým cvikom.

DETOX


Krok 1

. – Vypite 300 ml vody so šťavou z dvoch vytlačených citrónov pred raňajkami. Pokiaľ nemáte v obľube chuť citróna, použite grep alebo vytlačených ananásov. Šťavy z týchto organických produktov obsahujú látky ktoré zabraňujú vzniku rakoviny a zlepšujú kapacitu dýchacieho systému.


Obrázok

Krok 2.

– Ďalším krokom je vypiť 300 ml čerstvej mrkvovej šťavy počas raňajok a obedu, pomôže to vašej krvi alkalizovať sa. Počas obedu by ste mali vypiť 400 ml šťavy alebo šejku ktorý je bohatý na draslík, bude to mať rovnaký dopad ako čistiaci tonik. To dosiahnete napríklad banánmi, hruškami či marhuľami.


Krok 3.

– Posledný krok je vpyiť 400 ml džús z brusníc pred spánkom, pomôže v boji proti mikroorganizmom v pľúcach ktoré môžu spôsobiť infekcie.

Je taktiež doporučené relaxovať v teplom kúpeli každý deň počas tejto detox procedúri počas aspoň dvadsiatich minút, týmto kúpeľom pomôžete vášmu telu potiť sa vo vode. Teplá voda otvorí póry na vašej pokožke odkiaľ sa potom budú vyplavovať toxíny. Taktiež si môžete pridať 5 až 10 kvapiek esenciálneho eukalyptového oleja do hrnca horúcej vody a naparovať sa s ručníkom cez hlavu. Vdychujte paru zatiaľ čo je voda ešte stále horúca/teplá.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : narodnirecepti.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.