#3907  od užívateľa skocko999
 13 Jún 2018, 16:39
Na trhu jestvuje veľké množstvo „bielidiel“ zubov ktoré sľubujú neuveriteľné výsledky, no tie fungujú naozaj len málokedy, a zároveň môžu byť pomerne drahé.

Našťastie, tak ako s mnohými inými problémami, existuje prírodný bielič zubov ktorý je vyrobený z kvasených jabĺk a robí divy pre vaše žlté zuby.
Obrázok

Tento „liek“ na zožltnuté zuby obsahuje esenciálne enzýmy, minerály a vitamíny a dokáže odstrániť škvrny a baktérie z vašej ústnej dutiny a zubov.

Prečo je jablčný ocot tak dobrý pre bielenie zubov?

Nakoľko je jablčný ocot silný dezinfektant s jemným pôsobením ktoré odstraňuje škvrny, bieli vaše zuby a zabíja všetky baktérie vo vašej ústnej dutine. Rozrieďte trocha jablčného octu s vodou a roztok kloktajte počas rána aby ste zabránili ostatným problémom a vybielili si vaše zuby.

Pokiaľ sa chystáte použiť jablčný ocot na vaše zuby, fľašu v ktorom je ocot uložený najprv pretrepte, nakoľko tie dobré látky sú zväčša usadené na spodku fľaše. Jablčný ocot je vždy nutné zriediť s vodou, keďže čistý jablčný ocot je kyslý a môže poškodiť enamel (sklovinu) na vašich zuboch.

Roztok nepoužívajte viac než raz za deň.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : /www.wikihow.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.