#3925  od užívateľa skocko999
 09 Júl 2018, 16:46
Ako sa človek stáva starším, telo sa začína opotrebovať a stráca svoje základné funkcie. Naše telo sa stáva slabším a náchylnejším na mnohé choroby.

Jednym z najpotrebnejších zmysloch ktoré sa opotrebúvajú vekom je práve zrak.Obrázok


Zrak je zmysel, ktorý nám poskytuje až 90% zo všetkých informácií ktoré prijímame. Je to taktiež jednym z prvých zmyslov ktoré sú ovplyvnené starnutím a pocitíme to čoskoro.
Vďaka pokroku v technológii a vede ľudstvo využíva kontaktné šošovky a okuliare na zlepšenie zraku.


Každopádne, týmto spôsobom len podvádzame a klameme očiam bez akéhokoľvek riešenia daného problému.
Našťastie pre vás, ponúkame vám riešenie pre váš poškodený zrak.

Recept v tomto článku vám drasticky pomôže so zrakom a budete môcť zabudnúť na nosenie okuliarov, to všetko len za pár týždňov.

Ingrediencia ktorú využijete v tomto recepte je známa ako šafran, bylinka ktorá má silu na zlepšenie zraku za krátku dobu.Recept


Potrebné ingrediencie• 1 gram šafranu

• Pohár vodyPríprava


Vodu dostavte do bodu varu, gram šafranu vložte do pohára a zalejte vriacou vodou. Môžete pridať trocha surového, organického medu pokiaľ chcete mať čaj sladší. Pite pohár tohto čaju každú noc pred spánkom.
Nielenže vám šafran pomôže prinavrátiť zrak, taktiež bude regulovať triglyceridy, hladinu cholesterolu v krvi, bude liečiť artritídu, čistiť krv a zlepší celkový krvný obeh.zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : i.ytimg.com/
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.