#3927  od užívateľa skocko999
 10 Júl 2018, 15:27
Pokiaľ ste sa vrátili z výletu či prázdnin a nejete práve najzdravšie jedlá, ponúkame vám prírodný liek na zlepšenie vášho stavu.


Na eliminovanie toxínov z vášho tela a na vyrovnanie vášho tráviaceho systému po dňoch prejedania sa, odporúčame takzvaný čistič hrubého čreva ktorý vyžaduje len dve jednoduché ingrediencie ktoré už pravdepodobne máte doma a ak nie, veľmi ľahko ich nájdete.


Tými ingredienciami sú jablčný ocot a med.


Znaky potvrdzujúce potrebu očisty vášho hrubého čreva


Upchaté hrubé črevo dokáže spôsobiť toxicitu ktorá vedie k istým zdravotným problémom. Pokiaľ trpíte kombináciou nasledujúcich zdravotných problémov, vaše hrubé črevo by pravdepodobne malo byť vyčistené.• Zápcha – môže byť spôsobená stresom, zlou stravou, či toxickými zlúčeninami (chemikáliami) ktoré prinútia hrubé črevo k produkcii viac hlienov aby sa tak obalilo a ochránilo. Kvôli tomuto sa môžu hlieny nahromadiť na stenách hrubého čreva

• Bolesti – Sedacie bolesti, bolesti chrbta a bolesti hlavy môžu byť spôsobené upchatým hrubým črevom

• Únava – únava je niečo čo môže byť spôsobené toxickými zvyškami z jedla ktoré sa usadili v hrubom čreve, toxíny sa tak dokážu dostať do všetkých častí tela vďaka krvného obehu


• Zápach – Plyny, zápach tela a zlý dych môže byť spôsobený toxickým plynom z hrubého čreva

• Akné – toxíny z upchatého hrubého čreva dokážu upchať póry, výsledok je akné


ObrázokRecept na vyčistenie hrubého čreva


- 2 lyžice surového, organického jablčného octu

- 2+ dl teplej vody

- 2 lyžice surového organického medu


Príprava


Pred použitím jablčného octu ho musite riadne pretrepať. Potrebné množstvo jablčného octu zmiešajte s vodou a následne pridajte med. Poriadne zamiešajte, med musí byť úplne rozpustený. Zmes môžete piť buď každé ráno, alebo kedykoľvek chcete.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : welfaresite.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.