#3985  od užívateľa skocko999
 06 Feb 2019, 07:16
Dr. John Christopher je veľmi známy americký bylinkár a doktor ktorému ešte žiaden pacient nezomrel na srdcový infarkt.

Podľa doktora Christophera, stačí jedna jediná ingrediencia na to aby ste zachránili osobu ktorá dostala srdcový infarkt – kajenské korenie.


Obrázok


Zmes čajovej lyžičky kajenského korenia a pohára vlažnej vody by mala okamžite „oživiť“ pacienta a udržať ho pri živote kým nepríde lekárska pomoc.

Srdcové infarkty sú spôsobené našim sedavým životným štýlom a nezdravou stravou ktorú prijímame s radosťou. Naše hektické dni nám len veľmi zriedkavo umožňujú jesť zdravé domáce jedlá a tak sme oddaní spracovaným jedlám ktoré obsahujú kvantum nezdravých zlúčenín ktoré nám môžu poškodiť zdravie aj v dlhodobom horizonte. Časom sa tuk z týchto jedál akumuluje v našich tepnách čo vedie k vážnym kardiovaskulárnym problémom a srdcovému infarktu ktorý je v mnohých prípadoch fatálny. Našťastie sa preukázalo, že kajenské korenie nám dokáže v tomto prípade pomôcť.

Kajenské korenie je priamo absorbované do srdca a systému tepien, čo ich otvára a zvyšuje prísun krvi a aktivitu srdca. To by malo udržať vedomú osobu v stabilnom stave dokým nedorazí profesionálna lekárska pomoc.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : https://images.spot.im
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.