#3986  od užívateľa skocko999
 07 Feb 2019, 10:50
Nadobličky sú endokrinné žľazy ktoré sú umiestnené nad vašimi obličkami a sú zodpovedné za vylučovanie niekoľkých hormónov, vrátane adrenalínu a steroidov. Tieto hormóny sú dôležité nakoľko regulujú krvný tak, váš metabolizmus a udržujú váš imunitný systém v dobrom stave.

Keď sú tieto hormóny správne vylučované do vášho tela, dokážete sa so stresom vysporiadať lepšie, no akékoľvek problémy v tomto procese môžu viesť k problémom s vašou pokožkou, vlasmi, nechtami a dokonca môžu ovplyvniť aj váš spánok.


Obrázok


Hoci je ťažké diagnostikovať a liečiť hormonálne problémy, tento prírodný liek vám môže pomôcť. Pomôže vám nastoliť správny hormonálny balans s pomocou brazílskych orieškov.

Tu je zoznam toho čo potrebujete:

Ingrediencie

• Brazílske orechy
• Mletý zázvor
• Vysušené listy petržlenu
• Organický med
• Hrozienka

Príprava


Zmiešajte brazílske orechy a listy petržlenu v mixéry, následne pridajte ďalšie ingrediencie a zmiešajte. Miešajte dokým nedostanete homogénnu zmes.Obrázok

Užívanie


Zjedzte dve lyžice tohto lieku ráno na lačný žalúdok dvakrát až trikrát do týždňa. To zlepší funkčnosť vašich nadobličkových žliaz a stabilizuje to vaše hormonálne úrovne. Za krátky čas sa budete cítiť oveľa lepšie a kvalita vašich vlasov, pokožky a nechtov bude výrazne lepšia než predtým.

zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : https://img.webmd.com/dtmcms
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.