#244  od užívateľa skocko999
 09 Mar 2018, 19:17
Mnoho z nás trpí vyrážkami a to nás buď prinúti siahnuť po drahých a neefektívnych konvenčných mastičkách ktoré sú plné chemikálií alebo to proste vyčkáme so štipkou hanby, nikto nemá rád vyrážky a povedzme si na rovinu, nevyzerajú vôbec príjemne či atraktívne.


Mnoho z konvenčných produktov nepomáha, a jediný spôsob ako je zistiť si to, je vyskúšať každý a jeden produkt. Ak na takéto niečo nemáte peniaze, ponúkame vám iné, prírodné a efektívne liečenie ktoré je pravdaže lacným :-)


ObrázokJe to jednoduchý krém ktorý vyčistí vašu pokožku a spraví ju krajšou.Jediné čo budete potrebovať je:

• 1 čajová lyžička citrónovej šťavy
• 1 čajová lyžička medu
• 1 čajová lyžička mletého muškátového oriešku
• 1 čajová lyžička škoricového prášku


Príprava a použitie

Všetky ingrediencie zmiešajte v miske a miešajte dostatočne aby vznikla homogénna zmes. Tento krém následne aplikujte na vašu čisto umytú tvár a ponechajte masku na 10 minút. Dávajte si pozor najmä na oblasť vôkol očí a úst počas toho ako aplikujete krém. Ak krém štípe, to znamená že maska funguje tak ako má a tento pálivý pocit čoskoro zmizne. Ingrediencie v tomto kréme budú efektívne účinkovať na vašu pokožku ktorú perfektne vyčistia.zdroj : domacamedicina.sk
foto : homemadebeauty.co
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.