#3953  od užívateľa skocko999
 08 Aug 2018, 07:37
Je dôležité pre naše zdravie aby sme mali správny oddych a spánok počas noci. Pokiaľ nemáme dostatok spánku, sme unavení a mrzutí po celý deň.

Aj samotné lekárske štúdie preukázali, že človek potrebuje osem hodín spánku na to aby fungoval správne. Zväčša spíme šesť až sedem hodín, mysliac si, že sme telu dodali dostatočné množstvo času na regeneráciu, no skrátenie vášho spánku o niekoľko hodín má mnoho vedľajších efektov.

Čo robíme ráno po tom ak osa zobudíme?

Vypijeme šálku kávy pravdaže. Myslíme si, že nás to udrží na nohách a v pozore. To v skutočnosti káva aj robí, no len na chvíľku. V momente ako sa účinky kofeínu vytratia, budete sa cítiť ešte horšie než predtým, tak ako to je v prípade cukru ako forma dobitia energie. Existuje mnoho rôznych faktorov ovplyvňujúcich náš spánok, vrátane sledovania televízie, využívanie počítača či smartfónu predtým než ideme do postele.
Obrázok
Tieto zvyky nám kazia správny spánkový režim ktorý zvyšuje riziko vysokého krvného tlaku, mŕtvice, srdcových chorôb a podráždenosti.

Našťastie pre vás máme tu riešenie v podobe domáceho lieku ktorý vám zrelaxuje vaše telo a teda vám umožní vstať čerstvo a s plnou energiou! Jeho príprava je jednoduchá, jediné ingrediencie ktoré budete potrebovať je organický med a himalájska ružová morská soľ.

Ako to funguje?


Zmes funguje vďaka živinám a vlastnostiam oboch ingrediencií. Himalájska soľ má neuveriteľnú hustotu živín, obsahuje viac ako osemdesiat minerálov! Ponúka telu dôležité živiny zatiaľ čo med obsahuje glukózu ktorá dodáva vašim bunkám energiu. Táto mocná kombinácia tak zvyšuje hladiny serotonínu, čo vám zlepší vaše vstávanie ráno, kedy budete plný energie. Vyskúšajte tento liek na vlastnej koži pokiaľ máte problémy so spánkom, a už sa nikdy nezobudíte unavený!

Ingrediencie


5 čajových lyžičiek medu a čajovú lyžičku himalájskej ružovej morskej soli

Príprava


Zamiešajte obe ingrediencie poriadne, zmes vložte do sklenenej nádoby.
Čajovú lyžičku tejto zmesy si pred spánkom vložte pod jazyk a nechajte ju rozpustiť sa, alebo ju vložte do teplej vody kde sa následne rozpustí a roztok vypite.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : usercontent2.hubstatic.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.