#3970  od užívateľa skocko999
 06 Sep 2018, 10:04
Často prvou vecou, ktorou človek urobí je, že sa napije. Niekto si dá kávu, iný si dá zasa pohár vody.


Možno ste už aj počuli to, že nič nie je lepšie, ako si ráno dať veľký pohár vody s trochou vytlačenej šťavy z citrónu. V tomto článku sa, ale dozviete viacej o tom, ako nami vybratý mix dokáže prečistiť a zbaviť telo odpadových látok.Obrázok


Počas vášho života prejde cez vaše telo okolo 100 ton jedla a neuveriteľných 40 000 litrov tekutín. V priemere vaše telo príjme z prostredia okolo 15 kg toxínov.

Tieto toxíny sú príčinou viacerých nepríjemných ochorení medzi, ktoré patria napríklad žlčové kamene, problémy s trávením, či opakujúce sa problémy metabolizmu tela. Keď sa chcete tohoto nechceného toxického balastu zbaviť, flaxseeds sú skvelou možnosťou, pretože prinášajú, iba všetko dobré pre vaše telo.

Zlepšia tak vaše zdravie, zbavia vás toxínov a ešte aj schudnete. Dokonca bolo zistené, že napomáhajú bojovať proti rakovine a to hlavne proti rakovine pľúc, prostaty a prsníkov.

Zlepšujú cirkuláciu krvi, znižujú cholesterol a posilňujú srdečný sval. Taktiež urýchľujú metabolizmus.


Ak premýšľate nad prečistením organizmu a zlepšením zdravia, mali by ste to robiť po dobu 3 týždňov nasledovne :


Prvý týždeň

• kombinujte jednu polievkovú lyžicu Ľanových semiačok so 100g jogurtu. Môžete tieto semiačka mixovať sami, nemusíte ich tak kupovať už hotovéObrázok

Druhý týždeň

• kombinujte jednu polievkovú lyžicu Ľanových semiačok alebo celých semiačok


Tretí týždeň

• kombinujte celé semiačka s ich múkou spolu s jogurtom (150g)


Počas očistnej kúry musíte piť dostatok tekutín. Odporúčame vám minimálne 2 litre čistej vody. Očistnú kúru by ste mali robiť minimálne 1x do roka.


Konzultujte túto kúru najprv s lekárom, v prípade momentálnych zdravotných problémov


zdroj : http://www.forum.domacamedicina.sk
foto : https://www.globalhealingcenter.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.