#3974  od užívateľa skocko999
 13 Nov 2018, 09:32
Skvelé novinky pre ľudí trpiacich ekzémami!

Môžete ich liečiť rýchlo a efektívne, s ingredienciami ktoré máte už doma.


Ocot, kyselina mliečna a kyselina jablčná v jablčnom octe má antibakteriálne a antimykotické účinky ktoré sú skvelé proti infekciám a na liečbu suchej kože, zápalu a svrbeniu. V skutočnosti je ocot skvelým zdrojom beta-karoténu ktorý zlepšuje obnovu buniek.


ObrázokZároveň, ocot a najmä jablčný ocot obsahuje mnoho vitamínov a minerálov ako je draslík, pektín, sodík, horčík, železo, kalcium, fosfor a sulfúr. Môžu zlepšiť imunitný systém a liečbu kožných chorôb. Vlákniny nachádzajúce sa v octe sú schopné zničiť toxíny ktoré spôsobujú rôzne kožné stavy.

Budete potrebovať:

pohár jablčného octu

polovička pohára vody

10 lyžíc domáceho organického medu

5 lyžíc sódy bikarbónyZmiešajte všetky ingrediencie a vlejte ich do tvaru podobného mydla, vložte túto zmes do chladničky. Po určitom čase táto zmes stuhne do mydlovitého tvaru.

Pred sprchovaním mydlo zoberte a jemne ho trite na práve tie miesta vašej pokožky ktoré sú postihnuté rôznou bakteriálnou chorobou. Následne sa osprchujte.

Čoskoro zbadáte nadbytočný tuk na vašej pokožke, čo je prvým znakom toho že detoxifikácia vašej pokožky funguje a to je prvým znakom že je vaša koža vyčistená a ošetrená!


Proces opakujte až dokým nie je vaša pokožka v úplnom poriadku.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : upload.wikimedia.org
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.