#90  od užívateľa skocko999
 07 Feb 2018, 13:07
Bolesť zubov môže byť veľmi nepríjemná a extrémne bolestivá.

Bolesť zuba je väčšinou signál nasvedčujúci tomu, že je niečo zlé s vašim zubom.
Sú spôsobené najmä zubnými kazmi a preto by ste nemali preskočiť stretnutie so zubárom.

Obrázok


Takéto stretnutie nás môže totižto zachrániť pred hroznou bolesťou.
Ak hľadáte rýchlu a prírodnú cestu na zmiernenie bolesti zubov, môžete vyskúšať naše návrhy. Ešte predtým, musíme objasniť to, že tieto lieky len zmierňujú bolesť a nie sú permanentné vyriešenie.Harmančekový čaj


Harmanček je skvelý pre upokojenie akýchkoľvek zápalov. Harmančekový čaj pomáha zmierniť bolesť zubov. Vypite hrnček teplého harmančekového čaju hneď ako vás začnú bolieť zuby.


Med a škorica

Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu škorice s 5-timi polievkovými lyžicami medu. Aplikujte tento mix priamo na váš zub. Túto zmes môžete využívať 3-krát do dňa.


Alkohol

Alkohol pomáha na znecitlivenie zubov a zmiernenie bolesti. Pamätajte: nepite ho, len si vypláchnite vaše ústa tak, aby mohol byť váš zub dezinfikovaný.


Soľ

V hrnčeku horúcej vody, pridajtetak veľa soli ako je možné. Umývajte si zub s touto zmesou aspoň 2 minúty. Neprehĺtajte zmes, pretože je príliš slaná na váš organizmus.


Cesnak

Narezajte pár strúčikov cesnaku a vložte ich do toaletného papiera alebo kuchynskej papierovej utierky. Rozpučte cesnak na to, aby ste dostali z neho viac šťavy. Vložte rozpučený cesnak na bolestivé miesto na vašom líci.


Obrázok


Klinčekový olej a olivový olej

Zmiešajte pár kvapiek klinčekového a olivového oleja a aplikujte zmes priamo na bolestivý zub, aplikujte 3-krát do dňa.


zdroj : domacamedicina.sk
foto : http://www.womendailymagazine.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.