#843  od užívateľa skocko999
 12 Mar 2018, 15:07
Ako ľudia starnú, jedným z hlavných problémov je strach zo šedín. Mnoho ľudí má z toho strach a dúfajú v zázrak, že sa to nestane čoskoro, napriek tomu že všetci vieme, že nejestvuje imunita na takýto prírodný proces.

No máme skvelú novinku!


ObrázokNašli sme totižto jednu z najlepších riešení na tento problém. Prinášame vám novú prírodnú metódu ktorá nielenže oddiali zošedivenie vašich vlasov, no taktiež zlepší zrak a vaše celkové zdravie.

Ingrediencie• 3 strúčiky cesnakov
• 4 citróny
• olej z ľanových semienok
• organický med

Príprava

Najprv ošúpte citróny a strúčiky cesnaku a vložte ich následne do mixéra. Akonáhle získate homogénnu zmes, pridajte med a olej z ľanových semienok. Pokračujte v mixovaní a výslednú zmes vložte do sklenenej fľaše ktorú následne poriadne zavrite. Zmes ponechajte v chladničke na niekoľko dní.Použitie


Použite drevenú lyžicu a konzumujte jednu lyžicu polhodinu pred každým jedlom. Pre maximálne účinky konzumujte túto zmes aspoň trikrát do dňa. Výsledky garantované! :-)


zdroj : domacamedicina.sk
foto : www.mnn.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.