#3870  od užívateľa skocko999
 09 Máj 2018, 10:27
Väčšina z nás konzumuje rovnaké jedlo na raňajky a stáva sa z toho nudná, stereotypná rutina.

Dnes vám preto ponúkame chutné a výdatné raňajky ktoré vám znížia zápalové hodnoty v tele a taktiež vďaka ním stratíte nejaké tie kilá navyše.

Obsahuje ingrediencie ktoré zväčša používate pri jedle, no budú skombinované iným spôsobom.
Tieto raňajky sú plné proteínov a pomôžu vám stratiť nadmerné množstvo tuku, zvýšia masu vašich svalov a tukov ktoré zvýšia vašu energiu.Ingrediencie


- 2 vajcia

- 1 avokádo

- Peper, soľ, kurkuma alebo kajénske korenie (pre chuť)Vajcia sú fitnes superjedlo, obsahujú 7 gramov proteínov a taktiež podporujú zdravie, obsahujú vitamín D ktorý je skvelý pre zdravie vašich kostí a pomáhajú v zabránení vzniku osteoporózy, rednutia kostí. Vajcia sú taktiež bohaté na vitamín A, ten je skvelý pre váš zrak, vitamín B12 ktorý je určený na reguláciu červených krviniek, B2 ktorý zlepšuje trávenie a vitamín E ktorý zlepšuje celkovú imunitu a taktiež podporuje zdravie kože, očí a mozgu. Nakoľko sú bohaté na tuk, poskytujú pocit nasýtenia.

Na druhej strane sú tu avokáda. Tie sú bohaté na draslík, vlákninu, vitamín E, magnézium a kyselinu listovú – všetky tieto látky sú extrémne zdraviuprospešné a pomáhajú detoxikácii celého organizmu, taktiež pomáhajú s trávením.

Obrázok

Vláknina obsiahnutá v tomto ovocí pomáha odstrániť toxíny usadené v hrubom čreve. Sú plné zdravých tukov ktoré kontrolujú LDL hladiny cholesterolu a udržujú zdravý balans v produkcii hormónov.

Kombinácia týchto potravín vám spraví skvelé, chutné a výživné raňajky ktoré vám pomôžu na viacerých frontoch naraz.


Ako na to?


Pec zohrejte na 225 stupňov celzia. Rozrežte avokádo na polovičku a vyberte jej semienko, čo spraví miesto pre vajcia. Vyhĺbte miesto v avokáde s lyžičkou a do tohto miesta rozbite vajce. Nakoniec pridajte korenie. Avokádové polky následne položte na papier na pečenie a následne do rúry. Pečte tak dlho ako bude treba, dobrú chuť!


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : www.healthoffered.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.