#3876  od užívateľa skocko999
 16 Máj 2018, 22:27
Mnoho z nás využíva kondicionér pri sprchovaní alebo kúpaní sa, no takmer nikto z nás nevie o tom, na čo všetko sa môže takáto kozmetika použiť (okrem zlepšenia vašich vlasov).

Tu je zoznam problémov a situácií, kde kondicionér vám poskytne pomocnú ruku.


Leštenie topánok


Ak sa na vašich topánkach objavili počas zimy biele šmuhy v dôsledku prítomnosti snehu a soli, stačí aplikovať kondicionér na vaše topánky. Vmažte ho na postihnuté miesto topánky a začnite čistiť, čoskoro to zmizne a topánky vyzerajú ako nové.

Obrázok


Stiahnuté oblečenie


Ak ste si vyprali váš obľúbený sveter a z práčky vyšiel o dve čísla menší, nepanikárte! Naplňte vedro vodou a pridajte lyžicu kondicionéru. Sveter následne do vody namočte a nechajte ho nasiaknuť týmto roztokom. Účinky kondicionéru vám umožnia váš sveter opäť natiahnuť na tú správnu veľkosť.


Ručné umývanie

Ak máte oblečenie ktoré nie je možné vyprať v práčke a teda musí byť ručne prané, stačí pridať troška kondicionéru a opláchnuť oblečenie poriadne. Nielenže oblečenie vyčistí, taktiež ho zmäkčí!


Zaseknutý prsteň na prste

Ak sa vám na prste zasekol váš snubný alebo akýkoľvek iný prsteň a vyskúšali ste všetko, pridajte troška kondicionéru, ten povrch namaže a takto napomôže k uvoľneniu.


Obrázok


Odstraňuje make-up

Ak nemáte po ruke prostriedok na vyčistenie si make-upu z tváre, stačí siahnuť po kondicionéri, môžete získať ešte lepšie výsledky než predtým!


Čistí nástroje na aplikovanie make-upu

Kondicionér je skvelý čistič, a tak vám ľahko umožní vyčistiť aj vaše náradie na aplikovanie make-upov.


Mazivo

Namiesto použitia vazelíny na vŕzgacie pánty, pokojne môžete použiť kondicionér s tým istým efektom.


Gél na holenie

Ak ste zistili, že vám došiel gél na holenie, a nemáte chuť ísť do obchodu, aplikujte kondicionér na pokožku a začnite sa holiť. Hydratuje a zjemní vaše nohy.


zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : /usercontent1.hubstatic.com
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac.